Naše akce


16. prosinec 2011 - Vánoční večírek

Každým rokem před svátky se klub sejde, aby shrnul celoroční práci, události a domluvil plány na další rok. I letos jsme měli důvod k spokojenému bilancování. Šampaňské na přípitek, něco tvrdšího, chlebíčky ale hlavně pohoda a dobrá nálada nás provázely celým večerem. Jsme rádi, že tyto chvíle můžeme trávit na střelnici 2.ZO AVZO Karviná, která je naším klubovým domovem.
Z nepochopitelných důvodů jsme všichni zapomněli fotit ;-)

16. říjen 2011 - Výlet Krakow

Po dlouhé době jsme zase ve větším počtu vyrazili na výlet. Tentokrát jsme přibrali kamarády, známé i manželky. Cílem naší cesty byl Krakow. Dopoledne jsme si prohlédli místní letecké muzeum. Byli jsme nadšení množstvím vystavené techniky mnohdy úzce spojené i s ČS letectvím. Na vrcholu blaha se vznášeli všichni závisláci na vůni oleje a leteckého benzínu v hangáru věnovaném pouze motorům. O to méně se tam líbilo manželkám, které pro tuto vůni nemají vyvinutý nos.
Druhá část dne byla věnována prohlídce historického centra města. To naopak vonělo dámám už víc. Pozdě odpoledne jsme se všichni spokojeně shledali u autobusu a vyrazili směrem domů.

9.dubna 2011 - Model Karviná 2011

Výsledková listina
Propozice

Pár fotek z letošní velmi vydařené soutěže. Potěšilo nás větší množství soutěžících, vystavujících i prodejců. Trošku nás zklamalo počasí.