Naše akce


16. prosince 2012 - Brigáda

Páteční večírek byl poněkud znepříjemněn zjištěním, že nám někdo ukradl z areálu část křídla z IL-2 vykopaného u Karviné. Ten skončil nejspíše v některé, z místních sběren. Proto jsme se rozhodli odstranit i část reduktoru s vrtulovým listem a uschovat ho v depozitáři. Je nám líto, že to, co vydrželo několik desetiletí a připomínalo události II. světové války na ostravsku je teď nejspíše nenávratně zničeno. A tak "Guma", V. Vaňásek, V. Galo,M. Krul, P.Dorda a A. Varmuža si udělali nedělní brigádku v mrazivém počasí, aby přesunuli vrtuli do bezpečí.

14. prosince 2012 - Vánoční večírek

Dle obnovené vánoční tradice i letos jsme se sešli v hojném počtu na vánočním večírku. Úvodní slovo pronesl J. Bartoš, zavzpomínali jsme na Adolfa Zemana, který nás letos navždy pustil a s tradičním "na zdraví" jsme zvedli své číše v podobě plastových kelímků s prvotřídním šampaňským. Celý večer se nesl v pohodové klidné atmosféře, příjemném setkaní nejen se členy, ale i s kamarády a přeběhlíky do jiných okolních klubů. A začíná být tradicí, že jsme opět zapomněli fotit...

21. září 2012 - Klubový opékací den

Jsme rádi, že i v této čím dál tím rychlejší době jsme schopni se sejít na jeden večer u ohníčku. Jídla, pití i zábavy bylo dost. Ke klubu patří neodmyslitelně i manželky, děti a kamarádi. A ti všichni se sešli na mimořádné páteční schůzce na naší domovské střelnici.

28.dubna 2012 - Model Karviná 2012

Výsledková listina
Propozice

I v roce 2012 se nám podařila pěkná soutěž. Široká veřejnost byla zvědavá na tradiční doprovodný program, který i letos dokázal zaujmout děti i dospělé.